O mně

Dobrý den,

děkuji, že máte zájem dozvědět se něco o jednom z milionu fotografů v Čechách a doufám, že vaši zvědavost nezklamu.

Omlouvám se za okatou chválu a nějaký ten žvást o velkém hvězdném světě, ale moc jiných fotografických zkušeností nemám. Psát o sobě je těžké a tak za sebe nechám mluvit reference a práci, kterou jsem za mnoho let odváděl, když jiní spali.

Pokud se vám moje práce líbí a máte pocit, že bych mohl být ten pravý fotograf pro vaší svatbu, portrét nebo jiný důležitý moment vašeho života, oslovte mě bez bázně a hany na tel.: 603 818 652 ( prosím, nezneužívejte uvedený telefon pro reklamní nabídky: ) 

Začátek: Fotografování mě vždy přitahovalo, věnuji se mu od roku 2002 a do této doby ho vnímám jako velké hobby a zábavu. Mohu vycházet lidem vstříc, vymýšlet vlastní projekty a realizovat je podle svých představ. Začínal jsem sportovní tématikou, následovaly kulturní a společenské akce různého významu a zaměření.

Otevřel jsem fotoateliér Garbo, pořád jsem fotil, fotil a fotil a z toho všeho a vzešlo z toho následující.

Výstavy:V letech 2006-2009 jsem vystavil své fotografie v několika prostorách v centru Prahy a okolí. Moje fotografie se objevili na Staroměstské radnici v rámci výstavy Sportamatér foto, následovalo několik samostatných výstav aktů, spoluautorská výstava Rock Opery, putovní výstava sportovní fotografie, která započala v OC Chodov a pokračovala centrem Prahy až do Říčan. Poslední výstava byla zaměřená na ženskou krásu a experiment, která byla pojata v pompézním stylu v klubu na Václavském náměstí za účasti mnoha osobností. Kmotrem výstavy se stali Pavel Trávníček a Nikola Márová, moderoval Petr Salava, o program se postarala Rocková opera a kadeřnický salon Styl. Na vernisáž dorazilo přes dvěstě lidí včetně VIP hostů za účasti mnoha médií.

Média a moje tvorba

Amfora: Několik let jsem spolupracoval s agenturou Amfora pod vedením Petra Salavy, kde jsem dokumentoval veškeré sportovní a společenské aktivity se spoustou známých tváří. Následně na to se vydala kniha s názvem S míčem kolem Světa.

Playboy: V roce 2009 jsem navázal spolupráci s prestižním magazínem Playboy, kde jsem působil jako dvorní fotograf několik let.

Svět motorů: Souběžně s magazínem Playboy jsem se stal hlavním fotografem motoristického týdeníku Svět motorů, kde stále působím.

Tatoo: Velká pocta z Číny. Jednoho dne mi přišel e-mail z daleké Číny, že by rádi otiskli sérii extravagantních fotografií ženských aktů. Po vzájemné domluvě vyšel magazín Tatoo  s mým pictorialem na šesti stránkách v celé Číně.

TOP REPORT.cz – zde naleznete spoustu mých reportáží a příspěvků

Agentura: moje fotografie shromažďuje a šíří do tištěných a elektronických médií agentura ČTK ( česká tisková kancelář )

Facebook: Garbo – fotoateliér Jiřího Káše

Webintrek s.r.o. – reklamní společnost