Anna Karenina

Focení divadelního představení Anna Karenina ve zpracování uskupení Rock Opera Praha pro magazín TOP REPORT

Účinkující: Viktor Dyk, Jan Toužímský, Pavla Forest, Milan Steigerwald, Jiří Zonyga

Nabízíme služby divadelním spolkům, hudebním kapelám a organizátorům akcí.

V případě zájmu nás kontaktujte na tel.: 603 818 652

Vyšlo v magazínu TOP REPORT

Z mrtvých vstání Anny Kareniny

Minutou ticha za zemřelého Rupíka, kolegu a dobrého přítele RockOpery to začalo a hlasitým potleskem a standig ovation a pařbou publika na pódiu to skončilo.

Když se věci dělají s nadšením, láskou, citem a k tomu máte notnou dávku talentu, dobré srdce a originální přístup, dílo se vždy podaří a úspěch se dostaví. Přesně tímto způsobem by se dal charakterizovat přístup Milana Steigerwalda a Pavly Forest v projektu Rock Opera, kteří svou pílí a nadšením dokáží oslovit nejednoho diváka v sále.

Rocková opera oživila román Annu Kareninu od Lva Nikolajeviče Tolstého, netradičně ho zasadila do motorkářského prostředí a 19.1.2017 mu vdechla, poprvé v tomto roce, život. Tučným písmem ho nesmazatelně zapsala do paměti diváků v zaplněném divadle v pražských Holešovicích. 

Ústřední trojúhelník ztvárnili Pavla Forest (Anna Karenina), Jiří Zonyga (manžel Alexej Karenin) a Jan Toužimský (milenec Alexandr Vronskij), jejichž výrazné hlasy doplnila živá kapela v čele s hudebníkem Milanem Steigerwaldem. V představení dále účinkovali Viktor Dyk, Žántí, Petr Semerád, Jana Paňková, Salvi Salvatore a řada dalších. Režie rockové opery Anna Karenina se ujal Roman Štolpa.

Názor redakce: DOPORUČUJEME. Propracovaná akrobatická a ohnivá show doplněná pyrotechnickými efekty a tancem Vás dokáže ohromit a tvrdé rockové rytmy vás přinutí zvednout zadek ze židle a  zapařit si přímo na pódiu se zpěváky při závěrečné skladbě.

Text/foto: Jiří Káš